Najlepszy ortodonta w Rzeszowie

Niektórzy są zadowoleni z siebie w 100%. Niestety, takich osób jest bardzo mało. Zawsze jest coś, co się nam nie podoba. Ja należałam do grona osób z kompleksami i nie czułam się dobrze w swoim ciele. Nie mogłam znieść moich krzywych zębów. Okropnie się czułam, gdy kazano mi się uśmiechać albo coś mówić przy obcych.

Aparat ortodontyczny dla dorosłego

Ortodonta RzeszówMyślałam, że kiedyś mi to przejdzie. W dzieciństwie mama uznała, że takie rzeczy jak aparat ortodontyczny to zbędne dodatki. Jednak z biegiem lat przekonałam się, że nadal bardzo mi to ciąż. Pomóc mógł mi tylko dobry Ortodonta Rzeszów, który miał doświadczenie i na pewno wiedział co robi. Bałam się lekarzy, jednak tutaj nie miałam wyjścia, bo nie uśmiechałam się przez ten zgryz i byłam ciągle podminowana. Nie wiedziałam, czy robią też aparaty dla dorosłych i byłam bardzo ciekawa, czy uda mi się go założyć w tym wieku. Na szczęście, pan ortodonta mnie pocieszył. Mówił, że wcale nie jestem jeszcze uznawana w ortodoncji jako dorosły. Nie wyszły mi jeszcze nawet ósemki. Musiałam wyleczyć wszystkie zęby i zanieść całą dokumentację ortodoncie wraz z prześwietleniem. Następnie zrobiono mi wycisk, wyrwałam jeden ząb do aparatu i można było zakładać aparat. Jaka byłam zadowolona, że w końcu go mam. Bolało mnie jak zęby się przestawiały i wcale mnie to nie denerwowało. Wręcz czułam dumę, że zęby się naprawiają i w końcu coś tam się dzieje. Nie mogłam doczekać się efektów.

Od tej pory przez 2 lata chodziłam co miesiąc do ortodonty, żeby poprawiać gumki, ustawiać inny nacisk. Nie znałam się na tym i nie mogłam zbyt wiele powiedzieć. Jednak widziałam, że było warto ponieważ z każdym dniem mój uśmiech robił się coraz piękniejszy. Zęby znów wracały do prawidłowego położenia w łuku i stawały się proste.