Efektowne działanie samoopalacza

Pierwsze słoneczne i ciepłe wiosenne dni wszyscy witają z radością, choć niektórzy już tęsknią za letnią opalenizną. Na tę trzeba będzie poczekać kilka miesięcy, ale zawsze można się nią cieszyć dzięki skutecznym kosmetykom dostępnym w dobrych drogeriach.

Wydajny samoopalacz w formie pianki

samoopalacze w pianceJeśli już nie możemy się doczekać, żeby nasza skóra pokryła się ładną opalenizną, wystarczy skorzystać z dobrego kosmetyku. Wiele pań chwali samoopalacze w piance, który posiada wiele zalet. Przede wszystkim taki kosmetyk jest o wiele bardziej bezpieczny niż opalanie się na słońcu, tym bardziej, jeśli czasem zapominamy o odpowiedniej ochronie z filtrem. Samoopalacz już w kilka minut potrafi sprawić, że nasza skóra zyska ładny, zdrowszy połysk i nawet w środku zimy możemy wyglądać na opalone. Ładny koloryt o głębszym odcieniu zazwyczaj uzyskuje się po kilkakrotnej aplikacji kosmetyku na skórę, ale już pierwsza zostawia widoczny odcień brązu. Żeby uzyskać dobry efekt i równomiernie rozprowadzić kosmetyk na naszej skórze należy użyć rękawicy, która jest dołączona do opakowania. Należy pamiętać również o tym, żeby wcześniej przygotować skórę do zabiegu. Bezpośrednio przed użyciem samoopalacza należy zrobić dobry peeling skóry, który pomoże usunąć stary naskórek i wygładzi skórę, należy również pamiętać o tym, żeby na nakładać żadnych kremów. Samoopalacz wcieramy w suchą skórę i od razu korygujemy miejsca, gdzie został nałożony niezbyt równo. Efekt jest widoczny od razu, a nasza skóry zyskuje ładniejszy koloryt.

Jeśli bardzo lubimy się opalać, ale do lata pozostało jeszcze trochę czasu, warto zastosować łatwy w aplikacji samoopalacz. Dzięki takiemu kosmetykowi będziemy mogły cieszyć się piękną i, co ważne, bezpieczną opalenizną, a skóra nabierze ładny i zdrowy brązowy odcień.