Atrakcyjne pokoje gościnne w Kudowie Zdroju

Kudowa Zdrój, miejscowość znana ze swych uzdrowisk i wód mineralnych. Leży w bliskim sąsiedztwie Gór Stołowych. Blisko stąd też do czeskiej Pragi. Posiada rozbudowaną bazę noclegową. Znajdziemy tu liczne sanatoria i mnóstwo hoteli i pensjonatów.

W Kudowie Zdroju znajdziemy tani pokój gościnny

pokoje gościnne kudowa zdrójJeśli zdecydujemy się odpowiednio wcześniej na rezerwację miejsca noclegowego nie zapłacimy dużo. Jeśli chodzi o pokoje gościnne Kudowa Zdrój oferuje ich całe mnóstwo. Są tu hotele, pensjonaty i domki letniskowe. Każdy znajdzie odpowiedni nocleg dla swoich oczekiwań, niezależnie czy planujemy rodzinny wyjazd czy wycieczkę z przyjaciółmi. Będą w Kudowie Zdroju należy obowiązkowo skosztować choć jednej z trzech wód mineralnych. Dwa źródła zlokalizowane są w pijalni, za wejście do której poniesiemy drobną opłatę. Trzecie źródło znajduj się w Parku Zdrojowym niedaleko stawu, możemy z niego korzystać za darmo. Praga leży w odległości 150 kilometrów warto więc wybrać się na jednodniową wycieczkę i zwiedzić to piękne miasto. Miłośnicy górskich wycieczek będą mogli udać się w Góry Stołowe. Wycieczka do rezerwatu Błędnych Skał. Zwiedzanie skalnego labiryntu zapewni piękne widoki i niezapomniane wrażenia. Korytarze są tak piękne, że nawet filmowcy postanowili je wykorzystać. Kręcono tu film „Opowieści z Narnii: Książę Kaspian”. Jeśli przyjechaliśmy z dziećmi zajrzyjmy do Muzeum Zabawek. Znajdziemy tu zabawki pochodzące z okresów od starożytności do lat 80. XX wieku. Większość z nich pochodzi z przełomy wieku XIX i XX.

Urlop w Kudowie Zdroju to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących odpocząć od miejskiego zgiełku i hałasu. Będziemy mogli się tu zrelaksować w pięknych okolicznościach przyrody, pooddychać świeżym powietrzem i aktywnie spędzać czas.